Raad van bestuur CC Sint-Niklaas (vzw ACCSI)

Voorzitter vzw ACCSI: Filip Baeyens
Ondervoorzitter: Luk Huys
Secretaris: Annelies De Graeve
Penningmeester: Lien Smet
Notulist: Bieke Gevaert


Stemgerechtigde afgevaardigden van de gemeenteraad:
voor N-VA: Filip Baeyens, Luk Huys, Lutgarde Verstraete, Rita Waterschoot, Harry Deswarte
voor Vooruit: Ilse Bats, Tom Antheunis
voor Groen: Jonas De Cauwer, Seppe Supply
voor CD&V: Sara Weemaes, Tom Piessens
voor Vlaams Belang: Kristien Bogemans, Armand De Block
voor Open VLD:  Klaus De Pillecyn
voor PVDA (zonder stemrecht): Raoul Flies

Stemgerechtigde afgevaardigden van de cultuurraad:Cris Bruelemans (RVB en AV), Dirk Vergult, Erik De Lathouwer, Filip Smet, Jo De Cuyper, Johan De Vos, Karin Tavernier, Kris Boel, Marcella Piessens, Nicole Vermeulen

Stemgerechtigde deskundigen:
Leo Trienpont, Bart Colman, Pieter Smet

Dagelijks bestuur CC Sint-Niklaas (vzw ACCSI)

Voorzitter: Filip Baeyens
Ondervoorzitter: Luk Huys
Secretaris: Annelies De Graeve
Penningmeester: Lien Smet

Gemeenteraad: Filip Baeyens, Luk Huys, Jonas De Cauwer, Klaus De Pillecyn
Cultuurraad: Jo De Cuyper, Karin Tavernier
Deskundigen: Leo Trienpont

Staf:
Annelies De Graeve: directeur cultuurcentrum
Ann Goossenaerts: programmator jeugd & circus
Oona Goyvaerts: programmator theater/dans & educatie/publiekswerking
Kristof Van den Broeck: programmator muziek/humor
Annelies Van Wetteren: programmator tentoonstellingen
Narcisse Merlier: algemene communicatie
Bieke Gevaert: administratief medewerker

Algemene Vergadering

De stad vertegenwoordigd door de schepen van cultuur:
Schepen Filip Baeyens - plaatsvervanger: Maxime Callaert

Leden namens de gemeenteraadsfracties:
voor N-VA: Luk Huys (ondervoorzitter)
voor Vooruit: Ilse Bats
voor Groen: Seppe Supply
voor CD&V: Johan Uytdenhouwen
voor Vlaams Belang: Sonja Van Assel
voor Open VLD:  Klaus De Pillecyn
voor PVDA (zonder stemrecht): Raoul Flies

Leden namens de cultuurraad:
Cris Bruelemans, Chris De Beer, Dirk Vergult, Dirk Verlaeckt, Erik De Lathouwer ,Filip Smet, Jack van Peer, Jo De Cuyper, Johan De Vos, Karin Tavernier, Kris Boel, Laureline Soubry, Marcella Piessens, Nicole Vermeulen Vinciane Meert (zonder stemrecht)

Deskundigen:
Bart Colman, Jeffrey De Block, Koen Huygebaert, Leo Trienpont, Marie Claire De Coster, Peter Adriaensen, Pieter Smet, Roel Thierens 

share on