Staf

Kristof Van den Broeck, directeur & programmator muziek
03 778 33 61, kristof.vandenbroeck@sint-niklaas.be 

Annelies Van Wetteren, coördinatie tentoonstellingen
03 778 34 77, annelies.vanwetteren@sint-niklaas.be

Narcisse Merlier, communicatieverantwoordelijke & teamverantwoordelijke administratie
03 778 33 52, narcisse.merlier@sint-niklaas.be

Merel Vereecken, algemene communicatie & programmator humor seizoen 24-25
03 778 65 13, merel.vereecken@sint-niklaas.be

Ann Goossenaerts, programmator jeugd & circus
03 778 33 53, ann.goossenaerts@sint-niklaas.be

Oona Goyvaerts, programmator theater & dans
03 778 33 54, oona.goyvaerts@sint-niklaas.be

Milos Bracke, coördinator pop-up theater 't Bau-huis
03 778 33 63, milos.bracke@sint-niklaas.be

Dries Vervaet - coördinator techniek
03 778 33 67,  dries.vervaet@sint-niklaas.be

Bieke Gevaert – directiesecretariaat
bieke.gevaert@sint-niklaas.be

Administratie

Tiffany Vael - schouwburg, verhuur, productiemedewerker: scholen, jeugd & theater
03 778 33 57, tiffany.vael@sint-niklaas.be

Liselotte Cornelis - schouwburg, productiemedewerker: humor, muziek, dans & circus
03 778 33 55, liselotte.cornelis@sint-niklaas.be

Els Jooris - schouwburg 
Lara Van Laeken - schouwburg
Nathalie Geleyn - expo
Karine Van Geeteruyen - boekhouding
Lien Smet - boekhouding

03 778 33 66,  info@ccsint-niklaas.be 

Coördinator techniek

Dries Vervaet - schouwburg
03 778 33 67,  dries.vervaet@sint-niklaas.be

Podiumtechnicus

Franky Huyghe - schouwburg
Bart Van Acker - schouwburg
Jan Heirbaut - schouwburg
Laurens D'hooge - schouwburg
Erik De Witte - schouwburg
Jan Eeckman - schouwburg
Sjim Rijnhout - schouwburg
 

Polyvalent technisch medewerker

Jurgen Noorts - schouwburg

Tentoonstellingstechnicus

Peter Van Landeghem - zwijgershoek
Tom Roels - zwijgershoek

Onthaal en bewaking

Dominique Reyns - schouwburg
Filip Van Laere - schouwburg
Lieve Audenaert - schouwburg/museumtheater
Saskia Vercruysse - schouwburg

Onderhoud

Erika Balogova - schouwburg
Emilie Hien - schouwburg
Martine Billiau - schouwburg
Maria Rozimeire Alves - schouwburg

share on