De Nonsens Alliantie (DNA) is een improvisatiecollectief die met verschillende mensen afwisselend spelen voor een divers publiek.
DNA brengt impro comedy en bestaat uit een team van 3 acteurs die samen meer dan 75 jaar speelervaring hebben.
Zij hebben hun creatieve strepen niet alleen als impro comedians verdiend, maar ook als stand-up comedian, cartoonist, copywriter en schrijver. Ze schrijven voor radio & televisie en theater.
Al 25 jaar verrassen zij iedereen met originele oneliners en straffe sketches ter plaatste verzonnen en volledig gebaseerd op suggesties van het publiek.
Voor het optreden hier in de Foyer kan je Stef Vanpoucke (inwoner van Sint-Niklaas), Mario De Koninck en Erwin Van de Mosselaer aan het werk zien.