Rebels, provocerend en bevrijdend
Drie dansers, een vrouw en twee mannen, proberen een lichaam te vormen op de scène. Ze dansen aanstekelijk op een opzwepende soundtrack van soulmuziek die ons terugvoert naar de woelige jaren ’70 in de VS. De virtuoze dansers belichamen een stedelijke beeldtaal (hiphop en breakdance) en vechten voor de verschoppelingen in onze samenleving.
De Franse choreografe en (break)danseres Anne Nguyen is één van de vrouwelijke pioniers in de hiphop. Ze tilt het genre en het rebelse kantje ervan naar een hoger artistiek en mysterieus niveau door een rauw gebarenvocabularium en sterke geometrische choreografieën. Haar voorstellingen verbeelden het gepassioneerde menselijk verzet tegen onrecht.
choreografie: Anne Nguyen / dans: Sonia Bel Hadj Brahim, Arnaud Duprat, Pascal Luce / lichtontwerp: Ydir Acef / originele muziek: Sébastien Lété / coproductie: L’Auditorium Seynod, Théâtre de Chevilly-Larue / met de steun van Centre d’Art et de Culture de Meudon, Le CENTQUATRE-PARIS, Mairie de La Courneuve - Houdremont centre culturel, Centre culturel l’Imprévu de Saint-Ouen-l’Aumône, CND Centre national de la danse - provision of studio, Etablissement public du Palais de la Porte Dorée
Prijzen |
Standaardtarief
: € 19
+65
: € 18
Vriendenpas
: € 16
-26
: € 12
Kansentarief
: € 3.8
|
Duur | 00u50 |
Extra | Inleiding om 19u30 |
www.compagnieparterre.com | |
In de media |